Iris maakt het lesmateriaal van 123ZING geschikt voor kinderen in het gespecialiseerd onderwijs. Ze voegt nieuwe liedjes toe of tovert een afwasborstel om tot muziekinstrument. Handig: ze werkt twee dagen als juf op een school voor gespecialiseerd onderwijs, regelmatig test ze hier haar ideeën. Iris ziet geen beperkingen, ze kijkt naar wat leerlingen wél kunnen.
En ze doet meer
Geeft teamtrainingen aan leerkrachten op basisscholen én zingt liedjes in voor 123ZING. Je hoort haar onder andere op ‘Dierentuin’, ‘Dikke Zwarte Vlieg’ en ‘Sintmedley II’.
Werkt graag samen
Ze is een vrolijke, vriendelijke en gezellige collega. Iris is een echte teamplayer: ze werkt graag samen aan nieuwe formats en vindt het prettig als alle neuzen dezelfde kant op wijzen.
Wordt blij van
Samen zingen en muziek maken. Staat vaak in de keuken om heerlijke gerechten te maken voor vrienden en familie. Drinkt koffie het liefst in de ochtendzon en doet graag gekke dansjes in de kroeg. Knoopt soms spontaan een gesprek aan met een vreemde.
Opleiding
- Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten, B.A. of Music and Education (BEd)
- Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten, Master Musical Leadership (1e lichting) met specialisatie in gespecialiseerd onderwijs
Deed in de Master Muscial Leadership onderzoek naar welke muziek geschikt is voor muziekbelevingslessen. Schreef composities naar aanleiding van de uitkomsten van het onderzoek en deed veldonderzoek op welke manier deze composities aansloten bij het beleven van muziek. Doelgroep van het onderzoek waren leerlingen met een zeer laag IQ, tussen de 0-35.
Relevante werkervaring
- Docent muziek in het gespecialiseerd onderwijs & hbo
Ervaring in het lesgeven op cluster-3-scholen. Geeft nu les op cluster-2-school voor kinderen met een TOS (taalontwikkelingsstoornis). Geeft sinds kort een Master Elective op het Conservatorium aan studenten om ze bij te scholen in het werken met kwetsbare doelgroepen.